Admin Team

Craft
Nety
Craft
MENU
Nety
Craft
Nety
Craft
Nety
Craft
Nety
MENU
MENU
MENU
Přejít na obsah
Admin Team
Majitel
TheNety

Starám se tak nějak o vše - o chod serveru, nastavení pluginů, tvorbu webových stránek, správu discordu, prezentaci serveru a mám konečné slovo při rozhodování o budoucnosti serveru.
Moderátor
Zety36

Rád pomůžu s věcmi, co lidi zrovna potřebují, ať je to cokoliv samozřejmě když je to možné, někdy zaskakuju za funkci helpera i buildera zároveň když je potřeba. Starám se o to, aby hráči neměli s ničím problém a starám se o to, aby si svůj čas na serveru užili. Případně jsem po ruce kolegům z A-T.
Builder
Jearcan

Jsem hlavní builder, to znamená že se tu starám o stavění spawnů, warpů a ostatních staveb. Ovšem mám taky právo na banování a prohlížení hráčů takže si dávejte pozor!
Helper
JVLDesu

Pomáhám hráčům s jakýmikoliv problémy které souvisí se hrou, serverem nebo discord serverem. Zodpovídám dotazy týkající se serveru nebo hry. Také  zaskakuji za pozici Moderátora a udržuji na serveru nějakou tu "štábní kulturu".  Případně i řeším konflikty mezi hráči.
Moderátor
Muceno

Starám sa o to aby sa hráči správali podľa pravidiel. Keď je potrebné riešim medziľudské vzťahy a poskytujem dôkazy kolegom z A-teamu.
2019 - 2021 © NetyCraft.cz
Návrat na obsah