Novinky

Craft
Nety
Craft
MENU
Nety
Craft
Nety
Craft
Nety
Craft
Nety
MENU
MENU
MENU
Přejít na obsah
Novinky
<< ............................................................... 3 ............................................................... >>
Wither, zmínění jména, NC Bot, pomocná sekce, změna herních pravidel! 8.7. 2020
V AFK zprávách má nyní VIP a MegaVIP barevný nick. Nyní lze opět spawnout withera - po 10-ti minutách se despawne, více kliknutím sem. Nyní pokud v chatu někdo zmíní vaše jméno, ozve se vám zvuk cinknutí. Na server byl přidán chat bot „NC Bot“, jeho hlavním účelem je odpovídat na některé běžné otázky přímo v chatu. Na našem webu byla kompletně předělána pomocná sekce - netycraft.cz/pomoc a přibyly v ní sekce „Wither a ender drak“, „Homes“ a „Zaseknutí v portálu“. Proběhla změna herních pravidel - hlavní změny: pravidlo 5 změněno - „Od 6:00 do 22:00 je zakázané mluvit vulgárně“, nové pravidlo 9 - „Neurážej ostatní hráče a nekaž jim záměrně hru (včetně okradení při obchodování nebo teleportu do pasti)“, nové pravidlo 15 - „AFK Fish farmy jsou zakázané“, nové pravidlo 16 - „Zneužívání bugů (např. duplikace itemů) je zakázané“. A další méně podstatné změny na serveru, webu a discordu...
Res kick, back, Eye Spy, XP orby, bug fixes, LWC zprávy! 15.5. 2020
Nyní funguje /res kick pro (jednorázové) vyhození hráče z vaší resky. /back nyní zaznamenává minulou pozici neustále (občas se stalo, že to teleportovalo na starší pozici). Pro sběrače advancementů - nyní dostanete „Eye Spy“ advancement při prvním použití /end (platí i pro hráče, kteří /end již použili a advancement ještě nezískali). XP orby se nyní nespojují, aby např. po zabití draka nevytvářely iluzi, že padlo jen 1 xp. Spraveno, že z padajících bloků, které se rozbily např. o torchku nepadly itemy. Spraveno, když ze všech mobů téměř vždy padla po zabití hlava (tento problém tu byl cca jen 3 dny). Spraven problém, když při nastavování vlajek v resce pro ostatní hráče nefungovalo a v /res info se hráč zduplikoval (problém byl na straně pluginu Residence). Přeloženy a upraveny LWC zprávy!
Příkazy, VIP info tabule, /warp end, šance na drop elytry! 19.4. 2020
Přidán příkaz /home-max pro zobrazení maximálního možného počtu homes a /res-max pro zobrazení maximálního možného počtu residencí a jejich velikosti. VIP a MegaVIP má vlastní info tabuli - se zbývajícím časem do vypršení jejich VIP/MegaVIP. Přidán /warp end - za první teleport je třeba zaplatit 10x eye of ender. Nyní je 40% šance, že drak po zabití dropne elytru!
Příkaz, RandomTP, střed netheru, stránka LWC, AFK v tablistu! 9.4. 2020
Nový příkaz /souradnice pro zobrazení nebo zkopírování tvé aktuální pozice. Funkční Random Teleport na /warp priroda. Střed netheru byl synchronizován se středem normálního světa! Přidána stránka Pomoc / LWC. Nyní pokud je nějaký hráč AFK, zobrazí se mu to u jména v tablistu!
2019 - 2020 © NetyCraft.cz
Návrat na obsah